Szukaj w blogu

Google Website Translator Gadget

Coś o mnie


Marta Łasocha
znana w wirtualnym świecie jako panti czyli ja....

Zawodowo: pedagog resocjalizator (UJ), terapeuta.
Prywatnie: szczęśliwa Żona i młoda Mama. 
Od lat zakochana w teatrze i tańcu. W swojej pracy staram się zarażać innych tą miłością.
Prowadziłam liczne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Pracowałam z osobami chorującymi na schizofrenię. W swojej ścieżce tanecznej zaprawę zdobyłam w Zespole Pieśni i Tańca „Sobótka”, grację i upór podczas treningów Studenckiego Klubu Tańca Towarzyskiego AGH, zaś swobodę i wolność tańca odkryłam podczas licznych szkoleń Tańców w Kręgu. 
Aktorka z pasji i potrzeby. Występowałam na deskach teatrów w Poznaniu, Płocku, Łodzi, Tarnowie i Krakowie. Absolwentka Studium Terapii przez Sztukę. Należałam do Grupy Teatralnej PSYCHE (ko - terapeuta; teatr terapeutyczny), prowadziłam młodzieżową grupę teatralną „SPIĘCIE”. W tym roku ukończyłam Kurs Choreografii Scenicznej organizowanej pod szyldem Artystycznej Alternatywy w Krakowie, co okazuje się spełnieniem ukrytych gdzieś bardzo dawno marzeń. 
Obecnie, staram się połączyć bycie Mamą i Żoną, z byciem Kobietą Pracującą. A pomysłem na to są moje autorskie warsztaty rozwojowe oraz Szkoła Rodzenia Świadomej Mamy, której pomysł urodził się nie tak dawno. A Kim jestem oprócz tego ? Ponoć  niepoprawna ze mnie roześmiana optymistka i „Sympatyczna Rozsądna Wariatka”, jak twierdzi mój Mąż. Żyję według dewizy „Żyj tak, aby Twoim epitafium mogło być Nie Żałuję...” A w wolnych chwilach czaruję w kuchni i od półtora już roku dzielę się z Wami tym, co uda mi się stworzyć :) Zapraszam Wobec tego do Mojego Kulinarnego Świata...

"Zajrzyj do mego talerza, a powiem Ci Kim jestem.... " 

Smaczności !!! 1 komentarz:

  1. Muszę przyznać, że korzystam na co dzień z Pani przepisów i wszyscy są zachwyceni:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz:)Anonimy proszę o podpis - będzie nam się milej rozmawiać :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...